Priatelia sú dar

Poslať článok známemu


Na svojej ceste som nadobudla mnoho skúseností, zdolala zopár prekážok a spravila nejednu chybu. No nikdy som v tom nebola sama – vždy stáli pri mne ľudia, od ktorých som sa mohla učiť, čeliť spolu s nimi neľahkým situáciám, či tešiť sa z úspechov. Som každému z nich veľmi vďačná – za každú radu, podporu, za to, aký som človek.
Niektorí ľudia nás na našej ceste sprevádzajú iba chvíľu, navzájom si niečo odovzdáme a naše cesty sa rozídu. Verím, že ak sme si neodovzdali všetko čo sme mali, naše cesty sa v budúcnosti pretnú znovu. Preto beriem každého človeka na svojej ceste ako dar, príležitosť sa niečo dozvedieť, naučiť.
Najväčším darom sú tí ľudia, ktorí na našej ceste zotrvajú dlho – roky či celý život. Skutoční priatelia – tí, ktorí poznajú vaše najhlbšie JA a aj napriek tomu Vás milujú a stoja pri Vás. Tí, pri ktorých môžete byť sami sebou, úprimne sa tešiť z ich prítomnosti, bláznivo sa baviť, ale aj plakať.
Som šťastný človek, lebo mojim životom so mnou kráčajú jedineční ľudia – priatelia, ktorí stoja za to.
Ďakujem, že ste ♥ Silvia Tibenská, Beata Šabíková, Zuzka Hupková, Igor Pieš, Daniel Šlosár, Veronika Nespalová, Martina Sedláčková, Lenka Barabasová, Tomáš Kremeň, Michal Baláž, Lenka Jakubcová.
Dnes na svojej ceste ďalej napredujem s vierou, že to čo som dostala, naučila sa, je mojou úlohou posunúť ďalej. Odovzdávam čo viem a teším sa – opäť s ľudí okolo seba. Z toho ako rastú, napĺňajú svoje poslanie, sny, zlepšujú veci okolo seba, svoj život a jeho kvalitu a vo svojej každodennosti robia veľké, aj keď často neviditeľné veci. A ja som vďačná, že môžem byť súčasťou ich sveta, som vďačná za inšpiráciu, za možnosť prispieť, pomôcť.
Mám Vás rada ♥

Daj mi vedieť ako sa Ti páčil tento článok
[Celkovo: 1 Priemer: 5]

Poslať článok známemu

Vložiť komentár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.