Knihy a eBooky

11 PRINCÍPOV

Ako prevziať kontrolu nad životom

11 princípov, ktoré aj Tebe pomôžu prekonávať akokoľvek náročné životné prekážky a situácie, pomôžu Ti pri rozhodovaní, smerovaní. Pomôžu Ti nájsť odpovede na otázky, ktorým na svojej životnej ceste čelíš, pomôžu Ti udržať si nadhľad. A čo je najdôležitejšie – pomôžu Ti nájsť kľud v duši, zlepšiť kvalitu Tvojho života každý jeden deň.

JEDINEČNÉ JA

Dobrodružná cesta k vízii

Praktický sprievodca na Tvojej ceste ku šťastiu a k nájdeniu Tvojej životnej vízie. Nielen teória a fakty, ale hlavne jednoduché a praktické návody, nástroje, inšpirácie, skutočné príbehy a k tomu Tvoja jedinečnosť – to všetko Ti cestu sebapoznávania a hľadania uľahčí, privedie Ťa k Tvojej životnej vízii a položí základ pre Tvoje ďalšie smerovanie.

11 PRINCÍPOV

Ako prevziať kontrolu nad životom

Ochutnávka, ktorá Ti umožní nahliadnuť na jednoduché princípy, postoje a získať tak nielen kontrolu nad svojim životom, ale hlavne odvahu čeliť akýmkoľvek životným prekážkam.

Spolu s knihou získaš aj prístup k pravidelnej dávke inšpirácie nielen z paluby DreamBoardHR

PRIPRAVUJEME

Ľudia si vstupujú do životov, aby si niečo odovzdali, naučili sa.  Niektorí nám do života prinesú smiech a šťastie, niektorí slzy, smútok, či dokonca strach. Niektorí naše životnú cestu pretnú iba na krátko, niektorí sa zdržia dlhšie. Každý z nich však zanechá stopu.

Najväčším darom sú však ľudia, ktorí na našej ceste zotrvajú dlho – roky, či dokonca celý život.

Skutoční priatelia

Tí, ktorí poznajú naše najhlbšie JA a aj napriek tomu nás milujú a stoja pri nás. Tí pri ktorých môžeme byť sami sebou, úprimne sa tešiť z ich prítomnosti, baviť sa, ale aj plakať. No hlavne byť VĎAČNÝ.

O VĎAČNOSTI

Poohliadnutie a uvedomenie si toho, kým sme a vďaka komu sme dosiahli to, čo dnes máme.

UŽ ČOSKORO