ebook_11Princípov_Bonus_objednávka

11 PRINCÍPOV Ako prevziať kontrolu nad životom

PLNÁ BONUSOVÁ edícia

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Platby kartou a zrýchlené online platby prebiehajú cez zabezpečenú platobnú bránu

“Je to veľmi inšpirujúci príbeh, písaný veľmi dobrou formou, skĺbením odborných vecí, motivujúcich citátov, reálnych príbehov zo života a veselých príhod a fotiek. Naozaj sa to veľmi dobre čítalo, nebolo nič čo by ma nudilo alebo odrádzalo, málo ktorá knižka tohto typu ma tak upúta.”
Michal Badžgoň
vedúci strategického nákupu
"Autorka zrozumiteľným a pútavým štýlom zdieľa s čitateľmi 11 princípov, ktoré sformovali jej životnú filozofiu. Životné príbehy, ktoré dokresľujú témy o ktorých autorka píše, sú veľmi trefné a pútavé, pointa je vždy jasná. Rozhodne odporúčam knihu ako príručku pre každého, kto sa chce rozvíjať. Mám rád knihy a autorov, čo vás prinútia premýšľať a teším sa na prípadné ďalšie diela 😊"
Štefan Jankovič
finančný analytik
"Kniha je koncipovaná ako 11 životných princípov, s ktorými budete schopní preklenúť prekážky, ktoré pred vás život postaví. Každá kapitola je podložená aj odbornými poznatkami z neurovedy a behaviorálnych vied. Nie je to však bežná motivačná literatúra s kopou prázdnych návodov k úspechu. Nesmierne ju obohacujú autentické osobné skúsenosti s fotografiami zo súkromného archívu.

Kniha má veľmi pozitívny náboj, ide z nej nesmierna húževnatosť, ľudskosť a viera."

Zuzana Tóthová
projektový špecialista

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi mail na hela.dreamboard@gmail.com

Copyright © 2021  Hela Rojkovičová DreamBoardHR