ebook_JedinečnéJA_objednávka

JEDINEČNÉ JA Dobrodružná cesta k vízii

2v1 PREMIUM edícia

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Platby kartou a zrýchlené online platby prebiehajú cez zabezpečenú platobnú bránu

“Kniha Jedinečné JA je veľmi zaujímavý fusion motivačnej literatúry, literatúry faktu, pútavých príbehov zo života a praktických úloh, ktoré ako celok pôsobia veľmi sviežo a inšpirujúco. Ku každej kapitole sa dá vrátiť aj niekoľkokrát a čitateľ v nich často nájde niečo nové, resp.nový pohľad na jednotlivé témy. Opakovane je možné vrátiť sa aj k praktickým úlohám, porovnať si progres, uvedomiť si zmenu.
Knihu tematicky dopĺňajú vtipné obrázky a karikatúry, nad ktorými sa dá nielen zasmiať, ale ktoré aj prinútia k zamysleniu.”
Jan Capo
Regional OT Security & GMR Lead
"Táto kniha prirodzene vedie k zamysleniu sa nad zásadnými otázkami, ktorú sú nutné pri kreovaní osobnej vízie a navádza čitateľa uvažovať, či chce vo svojom živote niečo zmeniť. V prípade, že áno, kniha mu dá praktický návod ako na to. V knihe sa okrem zaujímavých faktov a pútavého čítania nachádza aj množstvo praktických úloh, ktoré čitateľa navádzajú ponoriť sa hlbšie do seba a zamyslieť sa nad podstatnými otázkami, ktoré sa vzťahujú na samotné sebapoznanie. Záujemca o osobný rozvoj sa pri čítaní dokáže o sebe dozvedieť skutočnosti, ktoré si doteraz neuvedomoval resp. ich potláčal. V mojom prípade som sa po absolvovaní jednej z praktických úloh dozvedel, že som do veľkej miery introvert, pričom som sa v minulosti skôr vnímal ako extrovert. Fuuu, no a musím uznať, že je to pravda."
Igor Pieš
vedúci
Credit Control

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi mail na hela.dreamboard@gmail.com

Copyright © 2023  Hela Rojkovičová DreamBoardHR